Påmeldte til Kurs 2019, Molde 01.04 - 02.04
Navn Forliksråd / Firma
Kirsti Fagerlie Bjerkeset Averøy, Gjemnes og Eide
Kirsti Fagerlie Bjerkeset Averøy, Gjemnes og Eide forliksråd
Roy Angell Averøy forliksråd
Marie Myklebust Sula forliksråd
Olav Hoff Sula forliksråd
Annbjørg S. Jarnes Sula forliksråd
Kjell Arne Sommerstad Sula forliksråd
Terje Holmedal Sula forliksråd
Monica Kobbevik Sula forliksråd
Elisif Sæthervik Surnadal og Rindal forliksråd
Oddvar Melkild Væge Surnadal og Rindal forliksråd
Else Marie Nyheim Surnadal og Rindal forliksråd
Bernt Venås Surnadal og Rindal forliksråd
Jan Ivar Randen Vågå, Lom og Skjåk Forliksråd
Gudrun Ramstad Vågå, Lom og Skjåk Forliksråd
Ivar Valdvik Vågå, Lom og Skjåk Forliksråd
Hilmar Arne Midtgård Vågsøy
Inger-Margrethe Frekhaug Vågsøy
Torill Heggedal Vågsøy
Nils Anders Sørland Eid
Anne Bøe Eid
Reidun Borgerstrand Eid
Oddvar Marøy Ørsta Forliksråd
Rolf Kåre Knutsen Stryn og Hornindal forliksråd
Astris E. Berteig Svår Stryn og Hornindal forliksråd
Einar Åbrekk Stryn og Hornindal forliksråd
Eva Haltbakk Sandvik Smøla
Kjersti Andersen Smøla
Elisabeth Sørlie Smøla
Heidi Falkhytten Aukra, Midsund og Sandøy
Wenche Sandøy Pedersen Aukra, Midsund og Sandøy
Sofie Elisabeth. H. Brekken Fræna
Henry Ståle Farstad Fræna
Kasper Malmedal Fræna
Eva Betten Tingvoll forliksråd
Linda Kindsbækken Tingvoll forliksråd
Arne Drøpping Sunndal forliksråd
May Jorid Strand Sunndal forliksråd
Vigdis Rudi Sunndal forliksråd
Merete Egge Gjemnes og Eide forliksråd
Renate Drågen Gjemnes og Eide forliksråd
Anne Birgit Nilsen Kvæfjord
Astrid Waagen Jørpeland Averøy forliksråd
Merethe Bentz Kristiansund
Merete Berg Vestnes forliksråd
Susan Sylte Vestnes forliksråd
Wenche Sæter Øverås Vestnes forliksråd
Tore Gjelsten Vestnes forliksråd
Oddbjørn Vinjevoll Herøy og Sande
Agnar Åsnes Førde
Norunn Ulvedal Førde
Kjell Arne Hjellbrekke Førde
Kurt Hafstad Førde
Else Tefre Naustdal
Just Ove Westad Molde
Paula Næss Skar Molde
Odd Jørgen Nilssen Molde
Knut Hjelme Stranda og Norddal
Liv-Kari Ringstad Stranda og Norddal
Eli Ragnhild Skarbø Ålesund
Torbjørg Fossum Ålesund
Thor Ivar Forsland Ålesund
Roar Dyb-Sandnes Giske
Vigdis Paulsen Giske
Andreas Karlsen Giske
Marit Vik Giske
Marit Solbakken Stette Ålesund
Håkon Waage Forliksrådet i Ulstein og Hareid
Doris Høybakk Forliksrådet i Ulstein og Hareid
Magnar Sunde Forliksrådet i Volda
Tore Melland Gjemnes og Eide forliksråd
Laila Frøystad Falck Gloppen forliksråd
Heidi Elin Larsson Rauma forliksråd


« Tilbake